ΕΝΤΑΧΤΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ RAINBOW WATERS

Ανοιχτές θέσεις εργασίας

  1. Χειριστής κλαρκ στην Αθήνα

    Αδειούχος Χειριστής περονοφόρου οχήματος (κλαρκ), της Ομάδας Β’

    Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σαν χειριστής κλαρκ, επιθυμητή η εμπειρία στη διαχείριση αποθήκης.

    Περιοχή εργασίας: Αχαρνές

  2. Υπάλληλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών

    Περιγραφή καθηκόντων:

    • Πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε υφιστάμενο πελατολόγιο
    • Εξυπηρέτηση πελατών (εισερχόμενες/εξερχόμενες κλήσεις)
    • Λήψη και καταχώριση παραγγελιών
    • Διαχείριση πελατολογίου

    Απαιτούμενα προσόντα:

    • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε πωλήσεις
    • Πτυχίο ανωτέρας σχολής (θα εκτιμηθεί)
    • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
    • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ: άριστη γνώση Excel, επιθυμητή γνώση ERP (Microsoft Navision)
    • Γνώση τυφλού συστήματος πληκτρολόγησης
    • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
    • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

    Η Εταιρία προσφέρει:

    • Άριστο περιβάλλον εργασίας
    • Προοπτικές εξέλιξης
    • Ανταγωνιστικές αποδοχές και bonus βάσει απόδοσης

  3. Χειριστής κλαρκ στη Θεσσαλονίκη

    Ζητείται:

    Αδειούχος Χειριστής περονοφόρου οχήματος (κλαρκ), της Ομάδας Β’ για το υποκατάστημα της RAINBOW WATERS στη Θεσσαλονίκη.

  4. Οδηγός Γ’ κατηγορίας στην Πάτρα

    Ζητείται Οδηγός με δίπλωμα Γ’ κατηγορίας + ΠΕΙ.

    Απαραίτητη Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

  5. Οδηγός Γ’ κατηγορίας στη Θεσσαλονίκη

    Ζητείται Οδηγός με δίπλωμα Γ’ κατηγορίας + ΠΕΙ.

  6. Οδηγός Γ’ κατηγορίας στα Ιωάννινα

  7. Πωλητής στο Αγρίνιο

    Αρμοδιότητες θέσης

    • Πώληση προϊόντων της εταιρίας
    • Διεύρυνση πελατολογίου

    Απαιτούμενα προσόντα

    • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις τουλάχιστον 2 χρόνια
    • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας ή Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
    • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
    • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ (MS Office)
    • Γνώση Αγγλικών
    • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

    Η εταιρία προσφέρει

    • Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
    • Συνεχή εκπαίδευση
    • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
    • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο

  8. Πωλητής στα Ιωάννινα